Ses - Işık - Sahne - Truss Kiralama

Kiralama Hizmeti .

Bursa’nın her bölgesinde tüm konser organizasyonlarınız için profesyonel teknik ekibimiz ve şirket sorumlumuz olmak üzere sizlere sınırsız teknik hizmet ayrıcalığı tanımaktayız.

Düğün - Kına - Nişan

Düğün – Nişan – Kına

En mutlu anlarınızda bile yanınızdayız. Size özel hazırlanmış paket seçenekler ile düğün, nişan ya da kına organizasyonlarınızı isteğe göre her ortamı size uygun olacak şekilde tasarlıyoruz.

Doğum Günü

Doğum Günü Organizasyonu

Doğum günü organizasyonlarınızda hayal edilenden fazlasını yapıyoruz. Siz nasıl doğum günü geçirmek istediğinizi ve bize sürprizinizi getirin planlayalım organize edelim ve hayata geçirelim.

Davet - Gala Organizasyonu

Davetleriniz ve Gala Gecesi  .

Özel davet ve Gala geceniz için profesyonel ses ve ışık sistemi dışında Davet ve Galanız için özel seçilmiş kıyafetler ile Host ve Hostes Temini.

Piknik Organizasyonu

Piknik Organizasyonu.

Dernek ve Firmalarınızın düzenlemiş olduğu piknik organizasyonlarınız da dilediğiniz kadar eğlenin diye biz varız. Yapmak istediğiniz etkinlik için bize ulaşmanız yeterli. Etkinlik içerisinde etkinlik dediğimiz çeşitli olarak hazırlanmış derneğinizin yöresine ya da firmanız için hazırlamış olduğumuz tamamen misafirlerinizi düşünerek tasarladığımız oyunlarımızı da sizlere getiriyoruz..

Evlilik Teklifi

Evlilik Teklifi Organizasyonu.

Sevginizi göstermenin en güzel yolu evlilik teklifinden geçer fakat hiç bir kadın oturdugu yerde evlilik teklifi almak istemez işte bu yüzden bursa produksiyon var. Yapmak istediğiniz teklif ne ise biz size fazlasını veriyoruz.

Home Party ve Home Sinema

Home Party ve Home Sinema

Yakınlarınızla baş başa  ev ortamında parti keyfi için hazırlanın çünkü bursa produksiyon size bu imkanı sağlıyor. Ayrıca Evinize özel bir tarafı sinema salonuna çeviriyoruz.

Termal Gezi Organizasyonu

Termal Gezi Organizasyonu

Çalışanlarınız için düşündüğünüz ve çalışma kalitesini yükseltmek için yapmak istediğiniz termal gezi organizasyonunuz için kişi başı uygun fiyat garantisi ile çalışanlarınıza güzel bir hafta geçireceğinden emin olabilir ve geçirilen güzel gezilerinizi fotograflar ile ölümsüzleştiriyoruz.

Balon Süsleme

Balon Süsleme Organizasyonu

Dilediğiniz her yeri her caddeyi her sokağı her etkinliklerinizi balonlarla süslüyoruz. Etkinliğinize farklı bir hava ve tasarım katmak isterseniz Bursa Produksiyon gerçekleştirir..

Bekarlığa Veda Partisi

Bekarlığa Veda Partisi

Düğün öncesinde bol bol eğlenmek ve bekarlığın son gününün tadını çıkarmak için hayal ettiğiniz bekarlığa veda partinizi bursa prodüksiyon olarak biz hayata geçiriyoruz. Hayalinizi bizimle paylaşın. Biz gerçekleştirelim.

Parti Evi

Parti Evi

İstenilen her türlü tema’da parti evimiz hizmetinizde Dilediğiniz temayı seçin ve parti başlasın.

Animasyon Karakterleri

Animasyon Karakterleri

Her türlü animasyon karakterlerinin bulunduğu bir malzeme parkurumuz var. Bu karakterleri siz nereye hangi etkinlige isterseniz sevecen animasyon karakterleri getiriyoruz.

PLANLI ÇALIŞMA

Sizinle birlikte iş öncesinde etkinlik ve organizasyonlarınız için deneyimli ekibimizin size sunacağı önerileri dikkate alacağınızdan eminiz. Çünkü yapılacak iş için sizin isteklerinizi alıyor daha iyi hizmet verebilmek için yapılacak olan etkinliği daha iyi hale getirmek için bir proje çalışması yapılıp akabinde sizlere sunuyoruz.

100
Statistic & Analytic
95
Planlama ve Sunma
100
İsteğe göre şekillendirilen organizasyonlarınız

SÜREKLİ OLARAK İLETİŞİM HALİNDEYİZ

İş öncesi ve iş sırasında dahi sizinle sürekli olarak iletişimde kalıp oluşabilecek sorunlara mahal vermemek adına etkinlik ve organizasyon sırasında sürekli olarak kesintisiz iş takibi yapmaktayız. Bu sayede sizi daha çok memnun etmek adına etkinlik sırasında verilen hizmetin en üst düzeye çıkarıyoruz. Bu sayede etkinliğin büyüklüğüne ve küçüklüğüne bakılmaksızın her işe aynı özeni ve öz veriyi gösterecegimizi bilmenizi isteriz.

NEDEN BURSA PRODUKSIYON

1

Kalite

Her ne olursa olsun asla kalitemizden ödün vermeyiz..

2

Tecrübe

Yılların bize verdiği sektörde kazandığımız tecrübemizi sizinle paylaşmayı hedefliyoruz.

3

Başarı

Şirket politikamız gereği sadece para kazanmayı hedeflemiyoruz. Bizim için en önemlisi verdiğimiz hizmette en üst düzeyde başarı sağlamaktır.

MEMNUNİYET ODAKLI ÇALIŞMA STİLİ

Tamamen memnuniyet odaklı çalışma sistemimiz ile etkinligin ve müşteri memnuniyeti adına yapılabilecek ne varsa biz fazlasını yapıyoruz.